Wie heeft ervaring met immucura zij bieden dentritische celtherapie aan

Wie heeft ervaring met immucura zij bieden dentritische celtherapie aan

20 reacties

Beste Gary,

Ik kan je helaas hierop geen antwoord geven. Ik denk dat je deze vraag beter kunt stellen in de gespreksgroep alvleesklierkanker. Daar vindt je lotgenoten die wellicht ervaring(en) met je kunnen delen.

Lieve groetjes Hebe

Laatst bewerkt: 04/12/2021 - 23:26

Hi Gary, 

We zijn inmiddels 2 jaar verder zie ik op jou vraag .

Hoe ben jij verder gegaan met immucura.com? 

Ik heb blaaskanker maar reageer ook slecht op chemo en immuun therapieen .

Heb wel contact met ze en volgens hun kunnen ze er wat mee .

Het is een pak geld en kan nergens goede referenties vinden .

Hoop dat jij wat verder bent en dit met mij wil delen 

Grts alex

Laatst bewerkt: 04/07/2023 - 12:32

ik heb as maandag een Zoom meting met de arts van Immucura over de DCT. Ik zoek heel internet af , maar kan echt bijna niets vinden. Ik geloof zeker in deze therapie, maar de kliniek die het geeft vind ik ...tja weet niet wat ik vind eigenlijk....ik ga het horen :)

 

Laatst bewerkt: 24/11/2023 - 20:35

Het is erg vreemd: ik heb een online advies gesprek gehad met Peter en de natuurarts en zij zouden het gaan overleggen wat in mijn geval de beste optie was. MAAAR ik hoorde niks. heb verschillende berichtjes en vraagtekens gestuurd, maar het blijft stil. Raar he? Mijn onderbuik gevoel is op dit moment niet meer zo positief over IMmucura

Laatst bewerkt: 22/02/2024 - 11:19

Wat vreemd dat je niks meer hoort. Mijn vader woont in Engeland en heeft met het zelfde bedrijf die daar is gevestigd contact. Ineens zeggen zij dat hij 2 verschillende soorten kanker heeft en dus ook 2 verschillende injecties nodig heeft. Ze pushen hem erg en vragen nu ineens een nog hoger bedrag. 

Als je diepgaander vraagt krijg je alleen politie correcte antwoorden en online lees je ook dat ze geen enkele resultaten willen tonen. Ik heb er een slecht onderbuik gevoel over en dat wordt steeds maar weer bevestigd als ik verder lees en onderzoek. 

Laatst bewerkt: 23/02/2024 - 09:35