Feniks in de avondlucht

Ik zag een Feniks !
Al rijdend op de snelweg, was hij er opeens in de rood/oranje avondlucht een Feniks. Hij vliegt en is echt, echter dan op de foto. Hij torende hoog boven ons uit. Ik jubel, ik ben blij, ik zie een Feniks!
Altijd goed om hoop te houden, toch, ook al zeggen anderen over mij dat het allemaal zo erg is, zo verdrietig, zo jammer. Maar kijk dan, ik leef, ik heb hoop.
Voor mij is de feniks het symbool van wedergeboorte. Een nieuwe start.Uit de as herrijzen. weder opstaan. Ik heb dit symbool eerder zelf gebruik, toen de eerste behandelingen voorbij waren, Ik voelde het als een wedergeboorte, een nieuw leven. Opnieuw mogen beginnen, een nieuw begin.
Jaren lang was ik toen vrij van ziekte, maar het kwam helaas weer terug. En nu, nu hoop ik op nieuwe kansen, heel zijn. Dit is een teken wat hoop geeft, dit is niet bedacht maar opeens daar. Dit is wat ik wil, genezen en mijn leven in vrijheid mogen leven. Ik kijk er naar uit.
In dankbaarheid.
2 reacties
Gossie. Jij hebt ook al genoeg moeten doorstaan. Fijn dat het nu weer zo goed met je gaat. Mijn verhaaltje is anders, maar heeft wel gelijkenissen. Warme groet Dasje 🌹🌹🌹
Dank